WYROBY GUMOWE

Szeroki asortyment mieszanek gumowych o wysokich parametrach technicznych pozwala na produkcję wyrobów gumowych zabezpieczających wymagania najbardziej trudnych środowisk pracy uszczelki.

Stosowane materiały:

Stosujemy materiały czołowych producentów krajowych i zagranicznych na bazie:

  • kauczuków NR, SBR, NBR, EPDM, CR, FKM
  • kauczuków silikonowych (MVQ)

Materiały są dostępne w przedziale twardości od 35 do 90° ShA

Szczegółowe informacje o właściwościach surowców – zobacz (kliknij) Przedstawiamy również w poniższej tabeli.

W ofercie produkcyjnej znajdują się uszczelnienia techniczne oraz zabawki z gumy. Są to różnego rodzaju uszczelnienia, detale gumowe, takie jak: pierścienie gumowe o przekroju prostokątnym i kołowym (typu oring), nietypowe uszczelnienia o różnych kształtach, fajki kapturki, kulki gumowe do sit o specjalistycznych zastosowaniach, wyroby gumowo-metalowe, zabawki w czterech podstawowych kolorach na bazie kauczuku naturalnego dla branży zoologicznej i sportowej.

Zakład zaopatruje różne gałęzie przemysłu. Jesteśmy otwarci na propozycje, każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb i wytycznych Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ZABAWKI DLA SPORTU

Jesteśmy jedynym w kraju producentem zabawek z mikrogumy i gumy pełnej. Wszystkie zabawki wykonywane są na bazie wysokiej jakości kauczuków naturalnych i w atrakcyjnych kolorach.

Read more

ZABAWKI DLA ZOOLOGII

Jesteśmy jedynym w kraju producentem zabawek z mikrogumy i gumy pełnej. Wszystkie zabawki wykonywane są na bazie wysokiej jakości kauczuków naturalnych i w atrakcyjnych kolorach.

Read more

PIERŚCIENIE USZCZELNIAJĄCE

Wszystkie pierścienie mogą być wykonane z gum na bazie kauczuków naturalnych, nitrylowych, chloroprenowych, fluorowych, etyleno-propyleno-dienowego(EPDM), silikonowych, fluorosilikonowych.

Read more

KULKI DO CZYSZCZENIA SIT

Kulki do czyszczenia sit wykonywane są z gumy pełnej na bazie kauczuku naturalnego (NR), silikonu (MQ), nitrylu (NBR), EPDM i butadienowostyrenowego (SBR) w trzech wymiarach fi 30 mm , fi 37 mm i fi 47 mm.

Read more

KAPTURKI GUMOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed convallis lacinia enim vel blandit. In placerat, ex nec sodales elementum.

Read more
BROSZURA HOKO
DOWNLOAD